Dekoratif Ürünler

MİKRO-BETON GO!

Tamamen yeni bir Mikro-Beton ürünüdür.

Uygulamayı hızlandırmanıza olanak sağlayan yenilikçi bir üründür. Zemin ve duvarları Mikro-Beton ile kaplamayı kolaylaştırır. Paketi açtıktan sonra, hemen uygulamaya başlayabileceğiniz, kullanıma hazır renkli bir Mikro-Beton malzemesidir. 

MİKRO-BETON GO! ürünü kuru ve ıslak alanlarda, yüksek yaya trafiği olan yerlerde, hem iç hem de dış mekanda kullanım için uygundur. En belirgin özellikleri, düzgün bir yüzey, yüksek dayanıklılık ve çok yüksek yapışma özelliğidir.

MİKRO-BETON GO!

Mikro-Beton Özellikleri

 • Geniş renk yelpazesi

 • Pürüzsüz son kat

 • Çalışma zamanının kısaltılması, paket açıldıktan sonra direkt uygulamaya başlayabilme imkanı

 • Kolay kullanım

 • Yüksek aşınma dayanımı

 • Hızlı ve kolay uygulanabilme özelliği

 • Bir çok yüzeye mükemmel yapışma gücü

 • Uygulama alanında malzemelerin tartılmasına ve ölçülmesine gerek yoktur.

MİKRO-BETON GO!

Kullanım Alanları

 • Ofis binalarındaki zeminler, konutlar, restaurantlar ve cafeler, ticari tesisler

 • Tüm ıslak alanlar için uygundur. Banyo zemin ve duvarları, saunalar, spa, havuz kenarları, mutfaklar vb. alanlar.

 • Mobilyalar için son kat kaplama, mutfak tezgah ve dolapları, banyo mobilyaları, ofis mobilyaları vs.

 • Şöine ve yüksek sıcaklık bulunan bölgelerin kaplanmasında

 • Ham beton yüzeyinin modern etkisi ile odanıza daha endüstriyel havası kazandırmak için.

MİKRO-BETON BEYAZ

Mikro-Beton esas olarak adında bahsedildiği üzere betonun ve grinin tonlarıyla devamlı ilişkilendirilmiştir. Mimarlarımız bu gri renk paletini betonun duvar veya zemin üzerindeki etkisini elde etmek için tercih ederler. Artık mikro-beton ürünlerde istediğiniz herhangi bir rengi alabileceğimizi unutmayınız. Şimdi kullanıma hazır Go Serisi ile tüm renkleri yakalamak mümkün. Bu sayede beyaz mikro-betonun ne kadar güzel ve ferahlatıcı bir ortam yaratacağını keşfedebilirsiniz.

BEYAZ MİKRO-BETON & MEKAN & GO!

 

Beyaz renk evrenseldir ve zamansızdır. Beyaz iç mekanlar modern, minimalist alanlarla ilişkilendirilir, ancak nihai etki aslında farklı doku ve tonları nasıl birleştireceğinize ve aksesuarlara bağlıdır. Beyaz mikro-beton hem endüstriyel, hem de modern tarzlara uygundur. Beyaz mikro-beton ile küçük alanları aydınlatır ve görsel olarak genişletebilirsiniz. Beyaz mikro-beton, çeşitli düzenlemeler için ideal bir üstür. Yan renkleri onunla birleştirebilir ve böylece değişik renkler ile mekanın karakterini kolayca değiştirebilirsiniz. Beyaz mikro-betonu, bu yılın moda renkleri olan portakal kırmızı, zerdeçal, pembe tavuskuşu, lila, prenses mavi ve sert kahverengi ile aynı mekanda kullanarak sıra dışı bir ortam yaratabilirsiniz. Merak etmeyin tüm bu renkleri GO serimiz ile yapmak artık çok kolay !

Birçok mimar ve kullanıcı beyazı sadece duvarlarda değil aynı zamanda zeminde kullanmak istemektedir. Zeminler için genellikle beyaz epoksi düşünülmektedir. Beyaz epoksi reçine iç tasarım fotoğraf ve video çekimlerinde en iyi gözükmesine rağmen, epoksi reçinesi UV ışınlarına karşı hassastır ve özellikle güneşli bölgelerde erken sararmaya başlamaktadır. Bunun dışında, uygulamada oldukça problemlidir ve uygulama sırasında üzerinde oluşabilecek en küçük hava kabarcığı veya üzerine düşebilecek tozun bile epoksinin görsel alımı üzerinde çok olumsuz bir etkisi vardır.Tüm bunlara kıyasla beyaz mikro-beton güneş ışığına maruz kaldığında renk değiştirmez, mekanik hasara karşı son derece dayanıklıdır, temizlenmesi kolay ve en önemlisi su geçirmezdir.

BANYOLARDA BEYAZ MİKRO-BETON GO !

Beyaz, banyolar için en sık kullanılan renklerden biridir, eğer tüm o derzlerden kurtulmak ve modern bir görünüm isterseniz, önerimiz beyaz mikro-beton olacaktır. Bu sayede en küçük banyonuzu bile daha büyük gösterebilirsiniz. Ekleyeceğiniz aksesuar ve mobilyalar ile artık banyonuz bir sanat eserine dönüşecektir. GO seri mikro-betonumuz su geçirimsiz olduğundan duş alanı ile banyonuzu bir bütün haline getirebilirsiniz.